top of page

VİZYON

Ürettiği projelerle ulusal ve uluslararası bir referans kaynağı olmak, sosyoekonomik statüden bağımsız olarak geniş kitlelere ulaşmak, sosyal girişim ekosistemini geliştirecek yön verecek etkiler sağlamak.

MİSYON

Toplum ruh sağlığına doğrudan fayda sağlayan ve sürdürülebilirliği de destekleyen aile ve çocuk odaklı projeler, ürünler, etkinlikler, eğitimler ve hizmetler sunmak, vizyonumuzla örtüşen paydaşlarla işbirlikleri yapmak, tüm bunları yaparken gündelik ve uygulamalı çözümler üretmek, bu çözümleri farklı mecralarda her kesimden aileye, anlaşılır bir dil ile aktarmak.

amacımız

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ph_asli_sb.jpg

EDA ASLI ÖZDEMİR

Mutlu geçirilmiş çocukluğun, güçlü ve birbirine sahip çıkan bireylerden oluşan bir toplumun temelini oluşturduğu düşüncesiyle çıktık yolumuza. Çocukluğa, çocuklara değer veriyor ve bu amaç için çalışıyoruz.

IMG-20211224-WA0070_edited.jpg

OLAY TUĞBA DENİZ

Projemiz Hayat Derneğinde, Türkiyedeki insanların kendiyle barışık olduğu, duygularının farkında olduğu, huzurlu olduğu, kendine ve yaşama saygılı ve şefkatli olduğu bir hayatın hayalini kuruyor ve bunu gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

ph_esra_sb.jpg

ESRA TURGUT

Çocuğumla aynı zamanda doğan “Projemiz Hayat" derneğinin içinde olmak hem ruhumu hem aklımı doyuran, çok keyif aldığım bir iş ve anne olmak konusunda önümü aydınlatan bir yolculuk.

ph_begum_sb.jpg
Üye

BEGÜM SALIRLI

Projemiz Hayat’ı kurarken hayalimde hayatlarına dokunduğumuz ,farkındalık yarattığımız anneler ve onların yetiştirdiği mutlu çocuklar vardı bundan sonrası zaten hayal ettiğimiz toplum.

ERA04622_sb.jpg

TEVHİDE KÜREKÇİ

Geçmişte bir çocuk, şimdi ise bir anne olarak; annelerin ve geleceğin temsili çocuklarımızın hayatına pozitif bir dokunuş yapan Projemiz Hayat Derneği üyesi olmak heyecan ve mutluluk verici.

ph_batuhan_sb.jpg

BATUHAN ÖZDEMİR

Projemiz Hayat Derneği olarak  tüm toplumsal değerlerin temellerinin erken çocukluk döneminde atıldığını biliyoruz.  Çalışmalarımız ve projelerimiz ile duygusal gelişim üzerinde olumlu ve güçlü bir etki yaratmayı hedefliyoruz.

DERNEK TÜZÜĞÜ

Dernek, yasadığımız toplumu ileri taşımak adına toplumun temel taşı olan aile üyelerinin özellikle anne ve kadınların ve de tüm toplumun bilinçlendirilmesini ve eğitimini sağlamak, bilimsel ve kültürel yönden ilerlemesine katkıda bulunmak için gereken sivil toplum faaliyetlerinde bulunmak ve bu konuda çalışmalar yapan insanlardan, eğitimcilerden, sanatçılardan, üniversitelerden, sivil toplum kuruluşları, özel klinikler, aktivistlerden destek alıp seminerler düzenlemek her türlü sosyal, kültürel, eğitim, fikri, sanatsal ve sportif faaliyetlerde bulunmak ve ayrıca bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek  bu konuda çalışma yapanların eserlerini ve çalışmalarını topluma kazandırmak, tanıtmak amacı ile kurulmuştur.

bottom of page